flag Судова влада України

 

Вишгородський районний суд 
Київської області


Н А К А З 


  31 жовтня 2012 року № 53 о  

  Про затвердження Переліку відомостей, 
що становлять службову інформацію, та які можуть 
міститися у документах з організації діяльності 
Вишгородського районного суду Київської області


  З метою вдосконалення діяльності з ведення роботи щодо доступу до інформації у Вишгородському районному суді Київської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі Типового переліку відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися у документах з організації діяльності місцевих та апеляційних судів, затвердженого наказом ДСА України від 23.10.2012 року № 138, Н А К А З У Ю :

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися у документах з організації діяльності Вишгородського районного суду Київської області, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність наказ В.о.Голови Вишгородського районного суду Київської області від 23.04.2012 року № 25 о «Про затвердження Переліку документів, що можуть містити відомості, які становлять службову інформацію».

3. Зміст даного наказу та Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися у документах з організації діяльності Вишгородського районного суду Київської області довести до відома працівників апарату цього ж суду (заступник керівника апарату суду Голуб А.О.).

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.  В.о.голови суду                                                              В.В.Підкурганний