flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

 

      Президентом України для впровадження  європейських стандартів відкритості і прозорості в роботі органів державної влади 13 січня 2011 року підписано Закон України «Про доступ до публічної інформації» N 2939-IV.

 

     На виконання цього Закону Головою Вишгородського районного суду Київської затверджено Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вишгородського районного суду Київської області.

 

     Відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вишгородського районного суду Київської області, визначено заступника керівника апарату Вишгородського районного суду Київської області.  Даний працівник буде проводити роботу щодо реалізації права громадян на доступ до публічної інформації Вишгородського районного суду Київської області.

 

    Надання публічної інформації Вишгородським районним судом Київської області здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

   Згідно з Законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

 

    Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

 

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

 

3) підпис і дату.

 

  Для оформлення інформаційного запиту

 

- усно: телефон (04596) 22-710

 

- письмово: Київська обл.., м.Вишгород, вул..Кургузова,7, Вишгородський районний суд Київської області (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 

- факс: (04596) 22-710 ;

 

- електронна пошта: vishgorod_sud@i.ua ;

 

Заповнити спеціальну форму інформаційного запиту на веб-порталі «Судова влада України» на веб-сайті Вишгородського районного суду Київської області за адресою: http://vsh.ko.court.gov.ua